Powrót do listyWarsztaty wakacyjne w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 lat do udziału w letnich warsztatach pod nazwą: „Wakacyjne Warsztaty Biblioteczne”. Spotkania będą się odbywały od poniedziałku do piątku, w dniach 05 – 09 lipca
2021 r. oraz 02 – 06 sierpnia 2021 r. w godz. od 10.00 do 13.00.
Na uczestników czeka moc atrakcji: poranki z książką, warsztaty literackie, teatralne, kulinarne, ekologiczne, plastyczne, zabawy ruchowe z elementami samoobrony, gry kinect, seanse filmowe. Podczas letnich warsztatów odbędą się zajęcia z zaproszonymi gośćmi.
Zapisu na letnie warsztaty w bibliotece można dokonać w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy placu Kościuszki 18, więcej informacji mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 44 724-61-06.
 
Zapewniamy opiekę, materiały do działań warsztatowych, słodki poczęstunek. Koszt 50 zł ( jeden tydzień)
Ilość miejsc ograniczona.
Regulamin oraz karta uczestnictwa dostępne na stronie
https://mbptomaszow.pl/
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook