Powrót do listyWybory samorządowe. Przewozy dla osób niepełnosprawnych i starszych

W związku z zarządzonymi na dzień 21 października 2018r. wyborami samorządowymi, w dniu wyborów będzie możliwość dowiezienia osób niepełnosprawnych i starszych do lokali obwodowych komisji wyborczych samochodem przystosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych.

Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu wyborów w godzinach od 700 do 2100  w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim pod numerem telefonu 44 724 25 82. 

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego z dnia 21 września 2018 roku o numerach oraz granicach obwodów głosowania i wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, a także pozostałe informacje wyborcze dostępne są na stronie BIP Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim www.bip.tomaszow.miasta.pl w zakładce Wybory Samorządowe 2018.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook