Powrót do listyZespół Szkół w Wiadernie zaprasza na X już Festyn Rodzinny. Aga Dębowska gwiazdą wieczoru

Jak co roku w czerwcu zespół Szkół w Wiadernie przygotowuje otwarty festyn rodzinny, w tym roku odbędzie się już w tę niedzielę, 9 czerwca. Festyn rozpocznie się o godzinie 13.30 programem artystycznym uczniów i przedszkolaków szkoły.

Przygotowane zostały atrakcje z Stowarzyszeniem Historycznym „Batalion Tomaszów” z Tomaszowa Mazowieckiego.
Po raz trzeci zostanie rozegrany turniej  rodzinny w bule-tradycyjna francuska gra towarzyska, polegająca na ustawieniu drewnianej kuli lub kija zwanego prosiaczkiem na środku placu. Przeciwnicy, bądź drużyny przeciwne rzucają metalowymi kulami tak aby potoczyła się najbliżej, wygrywa ta osoby czy drużyna której kule będą najbliżej prosiaczka.

Zaplanowany został turniej rodzinny tenisa stołowego-rodzic z dzieckiem kontra rodzic z dzieckiem. Przygotowano atrakcje i konkursy z firmą Eneris do wygranie będzie np. elektryczna hulajnoga. Dla miłośników motoryzacji przygotowano pokaz zabytkowych wozów strażackich oraz paradę Bractwa Motoryzacyjnego Strzelec z Tomaszowa Mazowieckiego.

Nie zabraknie występów tanecznych, będzie można zmęczyć się przy Zumbie.
O godzinie 14:30 na profesjonalnej scenie, rozpocznie się V gala Muzyki Disco Polo i Dance. Usłyszymy min. zespól Connect, Trio Martachi. Na scenie wystąpi też Barbara Kania z Tomaszem Wnukiem. Gwiazdą wieczoru będzie Agnieszka Dębowska.

Najmłodsi będą mogli skorzystać z zabawy na zamkach dmuchanych, malowania buziek. Odbędą się quizy, konkursy. Do dyspozycji będzie również plac zabaw.

Tradycyjnie będzie można wziąć udział w loterii fantowej.
Przez koła gospodyń wiejskich, ciasta pieczone przez rodziców. Niespodzianką kulinarną będzie dzik z kaszą.
Planowane zakończenie festynu, to godzina 21.45 jak zawsze  dyskoteką z DJ-m.

Wyjątkowy Rodzinny Festyn w Wiadernie, za nami [galeria zdjęć, film]

Udany piknik rodzinny w Wiadernie

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook