Powrót do listyZiemia – nasza planeta

W ostatnim czasie Przedszkolaki z „Tęczowej Akademii” w Szkole Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim uczestniczyły w zajęciach ekologicznych pt. „Ziemia – nasza planeta”. Celem zajęć było przede wszystkim uwrażliwienie dzieci na problemy cywilizacyjne oraz  wzbogacenie  ich wiedzy na temat sposobów dbania o przyrodę.

Podczas zajęć przedszkolaki zastanawiały się jakimi cechami powinien odznaczać się prawdziwy przyjaciel przyrody i jak dbać o planetę, na której mieszkamy? Obejrzały prezentację multimedialną o Ziemi, z której dowiedziały się jakie zwierzęta i rośliny można  spotkać w parku czy na łące. Rozwiązywały także zadania ekologiczne z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Na zakończenie wykonały pracę plastyczną pt. „Moja planeta- Ziemia”. Teraz to już na pewno sześciolatki z Tęczowej Akademii będą szanować planetę, na której żyją.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook