Powrót do listyŻołnierze 25 Brygady Kawalerii Powietrznej szkolili się na poligonie w Trzciańcu

Od 18 do 22 marca w ramach przygotowań do udziału w XL zmianie PKW Kfor kompania manewrowa szkoliła się w okolicach bieszczadzkiego Trzciańca.
Żołnierze 25 Brygady Kawalerii Powietrznej przez pięć dni ćwiczyli w specyficznych górskich warunkach terenowych: przede wszystkim taktykę typową dla pododdziałów rozpoznawczych – nocne i dzienne obserwacje, skryte poruszanie się w terenie kontrolowanym przez przeciwnika, pokonywanie przeszkód terenowych z użyciem technik linowych i wspinaczkowych – to tylko przykłady realizowanych przez nich ćwiczeń.
Wspólnie z żołnierzami 25 bdow szkolili się policjanci z OPP z Łodzi oraz pluton z oddziału specjalnego Żandarmerii Wojskowej. Żołnierze potwierdzili wysoki poziom wyszkolenia, udowadniając, że są gotowi do wykonywania działań zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

źródło: 25BKPow

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook