Dziura w chodniku. Czytelnik ostrzega

Dziś, 6 stycznia, na skrzynkę redakcji wpłynęła prośba od Czytelnika, żeby ostrzec przechodniów poruszających się chodnikiem przy ulicy Opoczyńskiej, tak aby nikomu nie stała się krzywda do momentu naprawy niezabezpieczonej studzienki w chodniku.

Witam serdecznie. Chciałbym pokazać jak wygląda chodnik przy ulicy Opoczyńskiej. Nie dosyć, że odstające płyty prawie że uniemożliwiają przejazd wózkiem z dzieckiem, to jeszcze dziura w chodniku niemal na metr w dół. Mało bezpieczne miejsce dla osób spacerujących tym chodnikiem, szczególnie po zmroku gdzie dziura jest nie widoczna. Może gdyby tak pokazać sytuację w sieci… może ktoś zająłby się tą sprawą i zadbał o bezpieczeństwo na drodze i chodniku.

Chodnik przy Opoczyńskiej leży przy drodze wojewódzkiej nr 713

Zdjęcia: Czytelnik

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook