Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«wrzesień 2023 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Sonda

Czy strajki w Tomaszowie Maz. powinny nadal się odbywać?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Więcej patroli w Powiecie Tomaszowskim

W czwartek, 1 czerwca 2023 roku, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim, odbyło się podpisanie umowy pomiędzy Starostwem Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim a Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Mazowieckim na ponadnormatywną służbę policjantów na terenie powiatu tomaszowskiego w okresie letnim.
Udział w spotkaniu wzięli: Mariusz Węgrzynowski – Starosta Powiatu Tomaszowskiego, Leszek Ogórek – Wicestarosta Powiatu, Elżbieta Łojszczyk – członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego i mł. insp. Tomasz Jędrzejczyk – Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim.
 
Cieszymy się, że te działania, wspólne działania, przynoszą określone efekty. I mieszkańcy naszego powiatu mogą bezpiecznie przemieszczać się, poruszać się po drogach, po ulicach, po chodnikach, ale też tak naprawdę czuć się bezpiecznie, jeśli chodzi o swoją bytność tutaj, na terenie naszego powiatu. Drodzy Państwo, na tej dzisiejszej konferencji prasowej wraz ze mną obecni są: Wicestarosta Tomaszowski, pan Leszek Ogórek, członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego – pani Elżbieta Łojszczyk i oczywiście jest obecny Komendant Powiatowy naszej Policji pan Tomasz Jędrzejczyk – powiedział podczas spotkania Mariusz Węgrzynowski – Starosta Powiatu Tomaszowskiego.
 
– To jest dobra informacja przede wszystkim dla mieszkańców powiatu, która świadczy o tym, że samorząd lokalny Powiatu Tomaszowskiego jak również Policja współdziała na rzecz podniesienie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców. To szansa na wystawienie większej liczby patroli – mówił m.in.  Tomasz Jędrzejczyk – p.o. Komendanta Powiatowego Policji.
 
Galeria zdjęć TUTAJ

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook