Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«grudzień 2023 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zaproszenie do udziału w warsztatach

Gmina Lubochnia informuje, iż Stowarzyszenie Dolina Pilicy kierując się doświadczeniami dot. Cyklu warsztatów „Ocalmy od zapomnienia”, które stanowiły ciekawe i efektywne narzędzie uaktywniania mieszkańców obszaru działania Stowarzyszenia Dolina Pilicyw zakończonym 2015 roku, zaplanowała również w nadchodzących latach przystąpić do ich organizacji przyjmując, iż tak samo spotkają się one z dużym zainteresowaniem jak dotychczas. 

Pierwszym krokiem w ich organizacji jest przedstawienie przykładowej warsztatowej propozycji, tym razem w kategorii artystycznej, kulinarnej oraz informatycznej, a skierowanej do grup defaworyzowanych tj.: osoby pozostające poza rynkiem pracy (młodzież, kobiety powracające na rynek pracy po urlopie macierzyńskim / wychowawczym, osoby nieposiadające kwalifikacji zawodowych, doświadczenia zawodowego bądź mające niski poziom wykształcenia, osoby powyżej 50 roku życia, osoby z niepełnosprawnością, osoby opuszczające zakłady karne),osoby narażone na wykluczenie społeczne (dzieci i młodzież, seniorzy, osoby z niepełnosprawnością) prosząc jednocześnie o propozycje ze strony samych zainteresowanych. 

Ze względów formalnych, w przypadku zainteresowania ofertą, Stowarzyszenie Dolina Pilicy prosi o pisemne zgłoszenia, ale również własne propozycje na dołączonym do niniejszego pisma formularzu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27 stycznia 2017r. na adres dolinapilicy@onet.eu

W przypadku wszelkich wątpliwości lub pytań, można kontaktować się z biurem Stowarzyszenia Dolina Pilicy tel. 44710 15 52 lub e-mailem dolinapilicy@onet.eu.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook