Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«luty 2024 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

24. Powiatowy Przegląd Strażackich Orkiestr Dętych odbył się w Spale

W niedziele 2 lipca w Spale po raz kolejny odbył się 24. Powiatowy Przegląd Strażackich Orkiestr Dętych. Ta coroczna impreza, która stała się już tradycją dla lokalnej społeczności i wyjątkową promocją gminy, gromadzi co roku orkiestry dęte z różnych jednostek straży pożarnej z powiatu tomaszowskiego.
Impreza rozpoczęła się przemarszem wszystkich przybyłych orkiestr, na plac przy spalskim stawie, a następnie wspólnie zagrały hymn „Rycerze Floriana”.
Gości i uczestników przeglądu powitali organizatorzy imprezy druh Tadeusz Cisowski, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego OSP RP oraz Wójt gminy Inowłódz Bogdan Kącki, a uroczystość poprowadził Stanisław Karwas.
Tradycyjnie przed koncertem odbyło się uhonorowanie druhów strażaków i przyjaciół, którzy współpracują z Ochotniczymi Strażami Pożarnymi. Następnie na scenie zaprezentowały się orkiestry, a licznie zebrana publiczność reagowała gromkimi brawami na występ każdej z orkiestr.
Oprócz repertuaru typowo strażackiego, nie zabrakło w wykonaniu muzyków oryginalnych interpretacji rozrywkowych.
Spała, słynące z malowniczego piękna i spokojnej atmosfery, stanowiła idealne tło dla tej muzycznej prezentacji.

Źródło: gmina Inowłódz

Galeria zdjęc TUTAJ

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook