Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

A to ci seniorzy! Październik miesiącem seniorów

Dzień seniora jest obchodzony w kilku wariantach, m. in. 1 października – obchodzimy wtedy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, 20 października z kolei – Europejski Dzień Seniora.

W Tomaszowie Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, świętowaliśmy nie jeden dzień, a cały miesiąc. Październik w Tomaszowie należał do Seniorów! Specjalnie dla nich przygotowana została bogata oferta wydarzeń odbyły się koncerty, warsztaty, spotkania. Jednym z wydarzeń przygotowanych dla osób starszych był organizowany po raz drugi projekt „A to ci kabaret”.

Rok temu były to dwudniowe warsztaty teatralno-kabaretowe, w tym roku 11 października odbył się I Regionalny Przegląd Senioralnej Twórczości Kabaretowej „A to Ci kabaret…”.
Projekt „A to ci kabaret” to kolejne przedsięwzięcie zrealizowane przez Powiatowe Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim, które zostało dofinansowane z PROGRAMU ŁÓDZKIEGO DOMU KULTURY pn. WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI DOJRZAŁEJ „PRZYSTANEK 60+”.

I Regionalny Przegląd Senioralnej Twórczości Kabaretowe "A to ci kabaret"

Opublikowany przez Format3A Czwartek, 11 października 2018

Celem projektu była  integracja środowisk seniorskich z powiatu tomaszowskiego, wzajemna inspiracja i wymiana doświadczeń oraz prezentacja dorobku artystycznego osób 60+ w dziedzinie twórczości teatralno- kabaretowej.

11 października przez cały dzień odbywał się przegląd twórczości kabaretowej seniorów, które oceniało jury i tak w poszczególnych kategoriach zwyciężyli:
Prezentacje grupowe:
I miejsce – Zespół „SAK” – Słoneczna Jedynka Tomaszów Maz.
II miejsce – „Kabaret bez nazwy” – Lipce Reymontowskie
III miejsce – „Babki z rodzynkami” – Skierniewice

Prezentacje indywidualne:
I miejsce – Helena Plichta – Smardzewianie
II miejsce – Jadwiga Kocik – MCK Tomaszów Maz.
III miejsce – Barbara Skawińska – MCK Tomaszów Maz.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook