Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«luty 2024 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Ach, cóż to był za musical…

Widownia zapełniła się po brzegi.

„Milion gwiazd” pierwszy musicalowy koncert semestralny pod takim tytułem odbył się w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej. Na scenie zaprezentowały się się sekcje wokalna,  taneczna oraz gitarowa, prowadzone przez instruktorów Katarzynę Rychlik, Julię Stępień i Grzegorza Przedborę. Światłem i wizualizacją sceny zajęli się Paweł Zysiak oraz Olek Musialik, natomiast reżyserią dźwięku Grzegorz Przedbora. Światłem i wizualizacją sceny zajęli się Paweł Zysiak oraz Olek Musialik, natomiast reżyserią dźwięku Grzegorz Przedbora.

– To było wydarzenie wyjątkowe i niepowtarzalne, jakiego w Tomaszowie jeszcze nie było. Nasi młodzi artyści zaprezentowali się w specjalnie przygotowanym muzyczno-tanecznym show. Koncert był okazją, żeby zobaczyć, jak podopieczni PCAS-u się rozwijają i jak pod okiem instruktorów z dnia na dzień doskonalą swój warsztat. Zainteresowanie było ogromne. Bezpłatne wejściówki rozeszły się w kilka chwil. Widownia była pod ogromnym wrażeniem. Mam nadzieję, że równie licznie przybędą państwo na nasze kolejne wydarzenia – mówiła dyrektor Powiatowego Centrum Animacji Społecznej, Dorota Ignasiak.

Dzięki sekcji filmowej była również możliwość obejrzenia widowiska online, więc kto nie zdążył, bądź chce zobaczyć show jeszcze raz, jest ono dostępne na YouTube. Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Tomaszowskiego, Mariusz Węgrzynowski.

Galeria zdjęć TUTAJ

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook