Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«marzec 2024 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Będą dodatkowe patrole na terenie powiatu

1 czerwca w budynku starostwa powiatowego doszło do podpisania porozumienia pomiędzy Mariuszem Węgrzynowskim- Starostą Tomaszowskim a insp. Szymonem Hermanem- Komendantem Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim.  Porozumienie w ramach, którego na terenie powiatu, zwiększona zostanie ilość prewencyjnych patroli policyjnych poprzez uruchomienie systemu służb ponadnormatywnych.

Dzięki tym funduszom – insp. Szymon Herman  Powiatowa Komenda Policji w Tomaszowie Mazowieckim – będziemy mogli być dla Państwa na ulicach. Będzie więcej policjantów przy zabezpieczeniu różnego rodzaju okoliczności, uroczystości. Miejmy nadzieję, że wszystko w niedługim czasie wróci do normalnego trybu, będziemy mogli uczestniczyć i świętować nasze ważne wydarzenia i do takich wydarzeń niewątpliwie potrzebna jest zwiększona liczba policji.

Bezpieczeństwo to sprawa priorytetowa jeżeli chodzi o działania zarówno zarządu powiatu jak i całej rady powiatu tomaszowskiego – Mariusz Węgrzynowski Starosta Tomaszowski – mówimy tutaj o bezpieczeństwie dotyczącym zdrowia ale też, i przede wszystkim w kwestiach dotyczących naszego mienia, tutaj to bezpieczeństwo szeroko rozumiane jest elementem niezwykle istotnym. Mamy bardzo dobrą współpracę pomiędzy powiatem tomaszowskim a komendą policji. Policja tomaszowska reaguje na wszelkie wskazania, uwagi na to wszystko co jest związane z bezpieczeństwem a bardziej z zagrożeniem tego bezpieczeństwa i my tomaszowianie, mieszkańcy powiatu tomaszowskiego dzięki tym działaniom możemy czuć się bezpieczniejsi. Dodatkowe patrole ponadnormatywne na pewno poprawią nasze bezpieczeństwo, policja będzie częściej w miejscach gdzie na co dzień trudno jest dojechać ze względu na określone działania  bieżące.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook