Kalendarz gminy Powiat Tomaszowski

Nadchodzących wydarzeń: 0
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Biegamy i pomagamy z każdym krokiem. Ruszyły zapisy do charytatywnego biegu

Po raz kolejny zapraszamy do wspólnego biegania w charytatywnym biegu, a ściślej mówiąc w charytatywnej sztafecie dla dzieciaków z domów dziecka w województwie łódzkim. Impreza 22 września w niedzielę od godziny 15.00 na Stadionie im. Braci Gadaj. Do wspólnego biegania organizatorzy zapraszają wszystkich bez względu na wiek, płeć oraz umiejętności, każdy może pomagać poprzez wybieganie.

Jakie są zasady?

Drużyna składająca się z 5 zawodników ma przez godzinę przebiec jak najdłuższy dystans a zebrane w ten sposób km zostaną zamienione przez bank na środki dla potrzebujących dzieci. Zawodnicy biegną w kolejności jeden po drugim dookoła stadionu jedno lub dwa i więcej okrążeń i się zmieniają (najszybciej i najwięcej przebiega się gdy zawodnik biegnie jedno kółko).

Kogo wspieramy biorąc udział w wydarzeniu?

Bank PKO BP jest sponsorem strategicznym tej akcji a również organizatorem sztafety w całej Polsce. W zamian za pokonane przez drużyny okrążenia Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże pieniądze na dzieci z domów dziecka.

Jak się zapisać?

Organizatorami biegu w naszym mieście są Robert PietraszewskiMichał Klatka tomaszowscy trenerzy Biegam bo lubię. Zgłoszenie drużyny 5-cio osobowej należy dokonać  pod linkiem TUTAJ. Jeżeli nie masz drużyny a chcesz wziąć udział w biegu, nie szkodzi również możesz wysłać maila zgłaszającego lub przyjść w dniu biegu a trenerzy zmontują drużynę. Dodatkowe pytania należy kierować do Roberta Pietraszewskiego pod numerem 509 690 846  Bieg 22 września o godzinie 15.00 na Lechii.

Link do wydarzenia:
bbl Tomaszów Mazowiecki

… a tak było rok temu….

Po raz drugi Tomaszów wziął udział w PKO Biegu Charytatywnym i pobiegł dla dzieciaków

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook