Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Być w Jerozolimie [film, zdjęcia]

W Inowłodzu w ruinach Zamku Kazimierza Wielkiego aktorzy Fundacji Proem i Fundacji Proem Zako zapraszają  do podróży w czasie. Przedstawiają widowisko zatytułowane „Droga do Jerozolimy”, a w nim ukazują najważniejsze wydarzenia poprzedzające śmierć Jezusa Chrystusa.

W pięknej scenerii ruin zamku można poczuć się jak ponad dwa tysiące lat temu.  Zobaczyć cuda, które Jezus czynił i towarzyszyć mu, aż do zmartwychwstania.

Przedstawienie bardzo mi się podobało – mówi  wzruszona i uśmiechnięta kobieta – zaprosiłam dziś na widowisko swoich gości, którzy przyjechali do nas z daleka. Nie chodzi tylko o kolorowe stroje, muzyka, śpiew i  grę aktorów, choć to wszystko sprawia, że będę wracać do tego miejsca jeśli tylko będzie to możliwe. Bo trzeba tu być – dodaje kobieta.

Widzowie wyruszając w drogę do Jerozolimy wraz z postaciami znanymi z kart Pisma Świętego, widzą czym wtedy żyło to miasto, są obecni podczas ostatniej wieczerzy i podczas sądu u Piłata, pod krzyżem na Golgocie… mogą poczuć atmosferę wydarzeń i ostatnich chwil życia Chrystusa.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook