Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Ceramika Paradyż laureatem II Rankingu Firm Rodzinnych magazynu „Forbes”

Już po raz drugi magazyn „Forbes” przygotował ranking „Najcenniejsze Polskie Firmy Rodzinne”. Wśród tegorocznych laureatów w województwie łódzkim na podium znalazła się Ceramika Paradyż. Wyróżnienie przypadło w roku jubileuszu 30-lecia istnienia polskiego przedsiębiorstwa.

 W 2018 roku magazyn „Forbes” podjął się stworzenia pierwszego w Polsce rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm rodzinnych. Inicjatywa ma zainicjować debatę o kondycji segmentu, możliwościach ekspansji zagranicznej oraz o innowacjach, które wprowadza nowe pokolenie. W trakcie tegorocznej edycji zaproszeni przedsiębiorcy mieli możliwość wymienienia się spostrzeżeniami w ramach regionalnych spotkań. Podczas Forum w Pabianicach w części merytorycznej odbył się panel dyskusyjny „Czy w Polsce opłaca się być firmą rodzinną”. Wręczono także nagrody dla rodzinnych biznesów wyróżniających się w województwie łódzkim i świętokrzyskim.

Wśród laureatów w tym roku znalazła się Ceramika Paradyż, która zajęła trzecie miejsce wśród firm rodzinnych z regionu łódzkiego z przychodami powyżej 100 mln złotych. Pomimo intensywnego rozwoju od ponad 30 lat przedsiębiorstwo utrzymuje rodzinny charakter. W 2016 roku zakończono proces sukcesji pokoleniowej — obecnie firmą zarządzają Anna Tępińska-Marcinek i Adam Tępiński, dzieci współzałożyciela firmy, Stanisława Tępińskiego.

Jak zwykło się powszechnie mówić, w rodzinie siła. Bardzo cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia, tym bardziej, że to właśnie firmy rodzinne uznawane za ostoję wartości, na których budowany powinien być każdy biznes — komentuje Tomasz Popielewski, rzecznik prasowy Ceramiki Paradyż. — Takie nagrody pozwalają zatrzymać się na chwilę i docenić osiągnięcia firmy. W ciągu trzech dekad rodzinny biznes przeistoczył się z małego zakładu w wielkie przedsiębiorstwo o międzynarodowej renomie, które od początku istnienia napędza polskie wzornictwo i zdobywa najważniejsze wyróżnienia designerskie, jak Red Dot Award czy iF Design Award.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook