Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«marzec 2024 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Ceramika Paradyż ponownie z tytułem Best Managed Companies Poland

W czwartkowy wieczór, 15 czerwca 2023 r. podczas uroczystej gali w Warszawie, ogłoszono laureatów drugiej edycji prestiżowego plebiscytu Best Managed Companies Poland. Ceramika Paradyż ponownie znalazła się w gronie najlepiej zarządzanych prywatnych firm w Polsce, broniąc w procesie re-certyfikacji tytułu z ubiegłego roku. 
 
Program organizowany przez firmę doradczą Deloitte jako jedyny na świecie tak szczegółowo i skrupulatnie przygląda się firmom weryfikując ich podejście do prowadzenia biznesu. Nie jest to jedynie ocena osiąganych wyników finansowych, ale wdrożonej strategii oraz sposobów zarządzania zasobami i kultury organizacyjnej danego przedsiębiorstwa.
 
Zwycięzcy plebiscytu są wyłaniani przez niezależne jury, a cały proces jest transparenty i obiektywny dzięki sprawdzonemu systemowi Deloitte, który działa globalnie już od 30 lat. Umożliwia on ocenę umiejętności i praktyk zarządczych każdej firmy w czterech obszarach: stworzonej i realizowanej strategii oraz wynikających z nich wizji i misji, zasobów firmy (zarówno materialnych, jak i niematerialnych), zbudowanej kultury organizacyjnej, a także systemu nadzoru i raportowania.
– Zdobywać prestiżowe tytuły nie jest łatwo, ale je obronić jest jeszcze trudniej. Zasłużone uznanie kieruję do całego zespołu Ceramiki Paradyż, który każdego dnia pracuje z pasją i zaangażowaniem, aby dostarczać wspaniałe produkty naszym klientom na całym świecie. Dziękuję raz jeszcze za to wartościowe wyróżnienie i gratuluję wszystkim laureatom – powiedział Piotr Tokarski, Prezes Zarządu Ceramiki Paradyż, który odbierał statuetkę.
 
Best Managed Companies to autorski plebiscyt ustanowiony w 1993 r. przez Deloitte Private w Kanadzie. Obecnie jest prowadzony już w kilkudziesięciu krajach, a kolejne są zainteresowane jego wdrożeniem. Każdego roku biorą w nim udział tysiące firm prywatnych, które przechodzą drobiazgowy proces weryfikacji, analizowane są ich kompetencje, procesy i strategia w odniesieniu do najlepszych praktyk zarządczych stosowanych w przedsiębiorstwach prywatnych na świecie.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook