Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«marzec 2024 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Chór z Lubochni ma już 5 lat

W ostatnią sobotę w Lubochni odbył się wyjątkowy jubileusz – piąta rocznica istnienia Chóru Gminnego Centrum Kultury. Justyna Łomża dyrektor Gminnego Centrum Kultury i chórzystka jednocześnie, poprowadziła koncert, który odbył się pod kierownictwem Małgorzaty Karazim.

Chór składający się z 20 osób to wspaniała grupa, która z pewnością przyciąga uwagę swoim pięknym brzmieniem. Co ciekawe, w składzie chóru znajdują się zarówno młodsi, jak i starsi mieszkańcy gminy Lubochnia. Jest to świetny przykład na to, jak muzyka może nie tylko łączyć ludzi, ale również pomagać w integracji różnych grup wiekowych. Warto podkreślić, że chór to także idealne miejsce dla osób, które lubią śpiewać i chcą rozwijać swoje umiejętności w tym zakresie. Dzięki temu, że składa się on z mieszkańców Lubochni, z pewnością przyczynia się do promocji kultury i sztuki na terenie tej gminy.

Podczas uroczystości jubileuszowej nie zabrakło wzruszeń, ciepłych wspomnień, kwiatów i życzeń.

Pięć lat to okres, w którym chór zdołał zdobyć uznanie wśród mieszkańców Lubochni i okolic, prezentując swoje utwory na licznych koncertach i festiwalach. Dzięki wytrwałej pracy, zaangażowaniu i zamiłowaniu do muzyki, zespół zyskał swoją markę i znacząco przyczynił się do rozwijania kultury w regionie.

Jubileuszowa uroczystość była wyjątkowym momentem, podczas którego chór mógł spojrzeć z dumą na swoje dotychczasowe osiągnięcia i cele, które zamierza zrealizować w przyszłości. To piękne wydarzenie dało również okazję do podziękowania wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do rozwoju chóru gminnego w Lubochni, wśród których znalazł się Łukasz Pawlik – pierwszy jego dyrygent.

Galeria zdjęć TUTAJ

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook