Kalendarz gminy Rzeczyca

Nadchodzących wydarzeń: 0
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Czad i ogień. Obudź czujność

W dniach 1 i 2 października 2020 r. na terenie powiatu tomaszowskiego został przeprowadzony etap powiatowy Społecznej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. „Czad i ogień. Obudź czujność.”

Podczas spotkań z mieszkańcami powiatu, a w szczególności z seniorami, dziećmi i młodzieżą , funkcjonariusze Komendy Powiatowej PSP w

W ramach kampanii społecznej „Czad i ogień. Obudź czujność”, której podstawowym celem jest dotarcie i edukacja osób przebywających lub zamieszkujących w miejscach narażonych na niebezpieczeństwo powstania pożarów funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim organizują spotkania min. w szkołach i przedszkolach na terenie powiatu w formie tzw. patroli „Ale czad”.

Celem paroli jest edukacja w zakresie;

  • bezpiecznych zachowań w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu ludzkiemu oraz środowisku naturalnemu
  • montażu i zasad działania oraz zalet czujników tlenku węgla
  • zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska naturalnego toksycznymi produktami spalania powstającymi w trakcie pożarów.

Tomaszowie Maz. prowadzili pogadanki na temat zagrożeń związanych z tlenkiem węgla i pożarami, pokazy sprzętu pożarniczego oraz pokazy działań ratowniczych. Wśród uczestników rozlosowane zostały dualne czujniki dymu i tlenku węgla ufundowane przez WFOSiGW w Łodzi.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook