Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Drugi Rodzinny Rajd Rowerowy w Lubochni [film, zdjęcia]

30 sierpnia w niedzielę Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” Koło w Lubochni zorganizował po raz drugi Rodzinny Rajd Rowerowy po Ziemi Lubocheńskiej, w którym udział wzięli mieszkańcy gminy Lubochnia.

Już o godz. 14.00 uczestnicy  wyjechali ze stadionu LKS Lubochnia. Trasa rajdu przebiegała przez Małecz, Dębniak, Tarnowską Wolę, Brenicę, Olszowiec, Jakubów i Lubochnię. Do mety na stadionie rajd dotarł przed godz. 17.00, gdzie na wszystkich czekał poczęstunek.

Rodzinny Rajd Rowerowy to przede wszystkim wspaniałe przeżycia sportowe i turystyczne. Każdy z rajdów wiedzie malowniczymi i ciekawymi trasami gminy, dostosowanymi do możliwości uczestników. 

Po rajdzie na terenie Lubocheńskiego Klubu Sportowego odbył się piknik, podczas którego zorganizowano konkursy sprawnościowe dla dzieci i dorosłych oraz test wiedzy o zasadach ruchu drogowego z udziałem rowerzystów. 

Rodzinny Rajd Rowerowy został zorganizowany w ramach projektu „Świadomie i aktywnie” sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Organizatorzy składają podziękowania za pomoc w organizacji rajdu:

– Piotrowi Majchrowskiemu – wójtowi Gminy Lubochnia
– Justynie Łomży – dyrektorce Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Lubochni 
– Dariuszowi Kowalskiemu – zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim
– policjantom z KPP w Tomaszowie Mazowieckim
– Prezesowi i druhom z Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubochni 
– ratownikom medycznym z Zakładu Leczniczego
FRAMED
– Prezesowi LKS Lubochnia

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook