Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2023 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Dzień Seniora w Niewiadowie

Kolejne obchody Dnia Seniora w kolejnym kole na terenie gminy Ujazd mamy już za sobą. W środę 11 października świętowali emeryci z Powiatowego Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło w Niewiadowie. Uroczystość jak co roku odbywała się w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe, gdzie zresztą znajduje się siedziba wspomnianego koła.

Na uroczystości pojawili się goście z zarządu PSERiI w Tomaszowie Maz w osobie prezesa stowarzyszenia – Mariana Pająka. Był obecny wójt gminy Ujazd Artur Pawlak, dyrektor ujezdzkiego oddziału Powiatowego Banku Spółdzielczego w Tomaszowie Mazowieckim Wiesława Matera, dyrektor GOK Monika Saktura, prezesi zaprzyjaźnionych kół emerytów z terenu gminy Ujazd.

W części oficjalnej oprócz tradycyjnych życzeń uhonorowano osoby, które z zaangażowaniem pracowały w stowarzyszeniu i wspierały jego działalność. Prezes Marian Pająk, za wszechstronną opiekę i działalność na rzecz seniorów z terenu gminy Ujazd, najwyższą, złotą Odznakę Honorową PSERiI wręczył wójtowi Arturowi Pawlakowi. Srebrną odznakę otrzymał instruktor GOK Jarosław Cielebon a brązowe członkinie koła: Janina Kamińska, Halina Grzelczak i Maria Bożyk. Dziękując za wyróżnienie wójt Artur Pawlak zapewnił, że w dalszym ciągu będzie troszczył się o osoby najstarsze a jednocześnie przedstawił działania jakie powodują, że gmina Ujazd jest jedną z dominujących na terenie województwa łódzkiego. Zaprezentował również „Informator dla seniora”, który został opracowany przez Urząd Gminy i zawiera podstawowe kontakty, które dla bezpieczeństwa i własnej wygody każdy senior znać powinien.

Po części oficjalnej seniorzy bawili się do północy, zarówno biesiadując i śpiewając przy stołach, jak również tańcząc na parkiecie przy muzyce zespołu ACTIV z Wolborza.

Źródło: ujazd.com.pl

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook