Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2023 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

Czy strajki w Tomaszowie Maz. powinny nadal się odbywać?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

GMINNE MIKOŁAJKI

Tradycyjnie już w okolicach 6 grudnia organizowane są nasze Gminne Mikołajki, święto dla wszystkich dzieci z Gminy Ujazd.

Tegoroczne przedstawienie pt. „Halo, halo, Mikołaju!” opowiadało o poszukiwaniach pana z workiem pełnym prezentów, który został uwięziony przez złą królową Zimę. W poszukiwaniach pomagali: Pajac, Śnieżynka, Bałwan Olaf a także dzieci i rodzice zgromadzeni tego dnia w Gminnej Hali Sportowej w Ujeździe. Do wykonania były trzy zadania, w których rozwiązywaniu brali udział wszyscy i dzięki temu poszukiwania Świętego Mikołaja zakończyły się sukcesem. A ten, w nagrodę obiecał spełnić wszystkie marzenia dzieci i dorosłych, którzy wspólnie, z zamkniętymi oczami, w ciszy, mogli puścić wodze wyobraźni. Oczywiście na koniec Święty dał każdemu dziecku słodki upominek i dzielnie pozował do zdjęć.

Świąteczna atmosfera i frajda nie tylko dla najmłodszych, tak można podsumować tegoroczne spotkanie z Mikołajem. Mamy nadzieję, że magia świąt udzieliła się wszystkim, którzy 9 grudnia, tak licznie zgromadzili się w hali sportowej w Ujeździe.

Źródło: ujazd.com.pl

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook