Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«lipiec 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Innowacyjna klasa patronacka o kierunku „Mechatronik” w ZSP nr 1 w Tomaszowie

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim działa autorski program edukacyjny Ceramiki Paradyż – innowacyjna klasa patronacka o kierunku „Mechatronik”.  W programie klasy przewidziano szereg zajęć, warsztatów i szkoleń, które pozwolą młodym ludziom poznać tajniki zawodu.

Firma Ceramika Paradyż to lider na polskim rynku płytek ceramicznych oraz ceniony na świecie dostawca produktów o wysokiej jakości i unikatowym wzornictwie. Firma jest laureatem najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego: Red DotDesingAward, iF Design i Dobry Wzór, a także Dorocznej Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP, doceniających wkład Ceramiki Paradyż w rozwój polskiej kultury i gospodarki.

Od początku swojej działalności firma aktywnie wspiera lokalne społeczności i chętnie angażuje się w podejmowane działania i inicjatywy podejmowane na różnych płaszczyznach, nie tylko przez Powiat Tomaszowski.

Na zdjęciu Starosta Tomaszowski Mariusz Węgrzynowski z Prezesem Zarządu Ceramiki Paradyz – Piotrem Tokarskim.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook