Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jak na zimowisko to tylko do Tomaszowa

Szalone fryzury, praca nad kreatywnymi pojazdami, karaoke, impreza muzyczna na lodzie- takich atrakcji nie brakowało podczas ferii zimowych w Arenie Lodowej.

15 stycznia oficjalnie zakończyły się zimowiska w Arenie Lodowej, które trwały od początku ferii. Blisko 200 dzieci w wieku 6-11 lat wzięło udział w zajęciach sportowych i zajęciach dodatkowych organizowanych przez Klub Sportowy Arena Tomaszów Mazowiecki. W pierwszym tygodniu ferii (4-8 stycznia 2021 r.) królowały zajęcia na lodzie i treningi piłkarskie. 26 uczestników I turnusu zdecydowało się zostać na kolejny tydzień. Ofertę zimowiska II turnusu (11-15 stycznia 2021 r.) wzbogaciły zajęcia z piłki siatkowej. Dzieci trenowały pod okiem wykwalifikowanych trenerów wybranej, wiodącej dyscypliny: łyżwiarstwa, piłki nożnej lub siatkówki. Podczas 5 dni treningowych uczestnicy zimowiska mogli skorzystać z obiektów zarządzanych przez Tomaszowskie Centrum Sportu: lodowiska, boiska wewnętrznego Areny czy kręgielni zlokalizowanej naprzeciwko. W przerwach od treningów na dzieci czekały atrakcje w postaci budowania tekturowych pojazdów, śpiewów karaoke, podchodów czy zabawy w szalone fryzury. Na koniec każdego turnusu odbyły się zawody podsumowujące zdobyte umiejętności na łyżwach oraz impreza niespodzianka na lodzie – nie zabrakło zabawnych przebrań, Maskotki Pingwina oraz muzyki na żywo od Federalnego Biura Imprez. Uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale, a wszyscy uczestnicy zimowisk ubrani byli w jednakowe stroje, które każdy z nich mógł zabrać do domu. Zajęcia odbyły się z zachowaniem reżimu sanitarnego. To ogromna radość dla organizatorów, że zimowiska cieszyły się tak dużym zainteresowaniem.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook