Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«luty 2024 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jasełka w Dwunastce

„Betlejem jest w naszych sercach” to tytuł przedstawienia bożonarodzeniowego w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim, które zostało zaprezentowane 22 grudnia.
Obejrzała je cała społeczność szkolna oraz goście specjalni: pani Marzanna Popławska – Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej, pani Iwona Sudak – Dyrektor Wydziału Edukacji oraz ksiądz Marek Wochna – proboszcz
Sanktuarium św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim.
Młodzi aktorzy, ukazując galerię ludzkich wad, zwrócili uwagę na potrzebę odrodzenia tego, co piękne w człowieku. Pokazali, że należy przyjąć do swojego serca wartości, które objawiają się w narodzonym Jezusie, czyli dobroć, skromność, pokorę, cierpliwość. Można z nich zbudować wieżę łączącą ziemię z niebem -prowadzącą wszystkich ludzi do Boga.
Oczywiście w przedstawieniu nie zabrakło tradycyjnych treści z udziałem postaci z betlejemskiej groty, w której bije źródło czystej miłości do drugiego człowieka.
Całość dopełnił występ „aniołków” z oddziału przedszkolnego, które wierszem i piosenką wprowadziły zgromadzonych w atmosferę radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.
Inscenizacja wzbogacona została wyjątkową scenografią podkreślającą
świąteczną atmosferę. W radosny klimat zbliżającej się uroczystości wprowadziły nas także przepiękne kolędy w wykonaniu chóru szkolnego.
Na zakończenie uroczystości wszyscy zgromadzeni zostali obdarowani świątecznymi upominkami.
Galeria zdjęć TUTAJ

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook