Kalendarz gminy Inowłódz

Nadchodzących wydarzeń: 0
«lipiec 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jubileusz 40-lecia parafii Świętej Jadwigi w Tomaszowie Mazowieckim

Parafia świętej Jadwigi w Tomaszowie Mazowieckim obchodziła jubileusz 40-lecia istnienia. W ramach uroczystości zorganizowano odpust św. Jadwigi Królowej oraz festyn parafialny. Piknik rodzinny, który odbył się 9 czerwca 2024 roku, był wyjątkową okazją do świętowania i wspólnego spędzania czasu.

Msza święta, celebrowana przez księdza kardynała Grzegorza Rysia, była jednym z głównych punktów programu. Wzięli w niej udział również przedstawiciele władz samorządowych Powiatu Tomaszowskiego. Starosta Mariusz Węgrzynowski, Wicestarosta Marek Kubiak, członek Zarządu Elżbieta Łojszczyk oraz zastępca Naczelnika Wydziału Oświaty i Sportu Łukasz Cerazy wsparli parafię w obchodach jubileuszu.

W atmosferze radości i wspólnoty wierni oraz mieszkańcy miasta brali udział w licznych atrakcjach przygotowanych na festynie parafialnym. Były występy artystyczne, kiermasz rzemieślniczy, konkursy z nagrodami oraz pyszne jedzenie. Dla dzieci przygotowano specjalne zabawy i animacje.

Jubileusz 40-lecia parafii Świętej Jadwigi Królowej był nie tylko okazją do świętowania, ale również do podkreślenia znaczenia wspólnoty parafialnej i jej działań na rzecz społeczności lokalnej. To ważne święto, które jednoczyło wszystkich, niezależnie od wieku czy statusu społecznego. Parafia świętej Jadwigi pozostaje ważnym miejscem modlitwy, wsparcia i miłości dla mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego.

Galeria zdjęć TUTAJ

Agnieszka Podwysocka

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook