Kalendarz gminy Inowłódz

Nadchodzących wydarzeń: 0
«lipiec 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jarosław Kaczyński w Tomaszowie Mazowieckim

W niedzielę 19 maja w Tomaszowie Mazowieckim w szkole na Nadrzecznej odbyła się konwencja PiS. W jej trakcie Jarosław Kaczyński przedstawił nowy plan partii, siedmiopunktowy program wyborczy. Podkreślał, że PiS chce postawić na inwestycję, takie jak Centralny Port Komunikacyjny, port kontenerowy w Świnoujściu czy pogłębienie Odry ale także energetykę jądrową, obronę złotego, obronę krzyża
i  polskiej wsi,

Zdaniem prezesa PiS wielkie inwestycje w Polsce są hamowane przez rząd. – We wszystkich tych sprawach, albo nie, albo trzeba sprawdzić, albo przenieść termin – wymieniał. Podczas przemówienia tłum zaczął skandować „hańba”. – Hańba proszę państwa, rzeczywiście. A polski rząd to robi – powiedział chwilę później Jarosław Kaczyński.

To, że robią to Niemcy – trudno, taka jest polityka. Ale że to robi polski rząd, to naprawdę jest coś zupełnie niesłychanego – mówił dalej Kaczyński. Wówczas z sali mężczyzna krzyknął „hańba” i rozległo się głośne buczenie i okrzyki tłumu „hańba”.

Podczas wyborczej konwencji prezes PiS przestrzegał także przed konsekwencjami przyjęcia waluty Euro. Zapewniał też, że to przez koalicję rządzącą „mamy podwyżki cen i zaraz wzrosną ceny energii” a „To oznacza podwyżki wszystkiego” – przekonywał polityki. 

„Siedem razy tak”, czyli nowy plan PiS zaprezentowany przez Jarosława Kaczyńskiego ma objąć zmiany na rzecz: polskiej wsi, inwestycji, bezpieczeństwa, wolności, zatrzymania podwyżek, polskiego złotego oraz obrony polskich granic.

 

red. Agnieszka Marczewska-Adamiec

 

 

 

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook