Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Klasa o profilu policyjnym zostanie utworzona na Nadrzecznej

Wszyscy, którzy marzą o pracy w policji mają szansę na sprawdzenie, czy zawód ten jest właśnie dla nich. 29 listopada podczas obchodów uroczystości 60-lecia szkoły na Nadrzecznej, został podpisany list intencyjny dotyczący współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 a Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Mazowieckim. List podpisali dyrektor szkoły Tomasz Migała oraz komendant tomaszowskiej policji insp. Szymon Herman.

Celem porozumienia jest nawiązanie współpracy w procesie kształcenia uczniów w liceum, klasie mundurowej o profilu policyjnym.
Utworzenie klasy ma m.in. przygotować uczniów do zawodu w policji, oraz innych służbach odpowiedzialnych za porządek publiczny, ma także pomóc absolwentom w świadomym podjęciu decyzji o swej zawodowej karierze i przygotować ich do egzaminów wstępnych podczas doboru do policyjnej służby.

Klasa policyjna, to pierwsza taka klasa w powiecie tomaszowskim. Program edukacji specjalistycznej ma być opracowany przez szkołę i funkcjonariuszy KPP w Tomaszowie Mazowieckim.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook