Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«wrzesień 2023 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Kolejna sesja Gminnej Rady Seniorów

W czwartek 10 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe miało miejsce kolejne posiedzenie Rady Seniorów Gminy Ujazd zwołane przez jej przewodniczącego Marka Muskałę. Na spotkanie przybyli między innymi – wójt gminy Ujazd Artur Pawlak, sekretarz gminy Ujazd Barbara Wojtaszek, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Ujeździe Monika Saktura, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Małgorzata Król, oraz przedstawiciele seniorów.

Na spotkaniu wójt przedstawił informację na temat realizacji bieżących inwestycji gminnych. Kierownik Małgorzata Król poinformowała o zadaniach, jakie wzięła na siebie gmina w części dotyczącej opieki socjalnej. Przewodniczący Marek Muskała poddał również dyskusji pomysł trzydniowych „Senioraliów”, które miałyby odbyć się na jesieni w gminie Ujazd. Pod przewodnictwem wójta Artura Pawlaka powołano grupę inicjatywną, która ma zająć się opracowaniem szczegółowego planu wspomnianych działań. W skład grupy weszli również: przedstawiciele organizacji seniorów, klubu Senior+ oraz dyrektor GOK i kierownik GOPS.

Źródło: ujazd.com.pl

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook