Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«grudzień 2023 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Kolejny etap remontu w szpitalu przy ulicy Niskiej

5 kwietnia 2022 roku, w Sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się konferencja, podczas której podpisana została umowa na wykonanie instalacji elektrycznej w remontowanym szpitalu przy ulicy Niskiej w Tomaszowie Mazowieckim, należącym do Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o.

W roku poprzednim rozpoczęliśmy jako Starostwo Powiatowe remont budynku szpitala przy ulicy Niskiej, należącego do Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. Było to związane z przyznaniem nam środków finansowych na termomodernizację tego budynku. Środki rządowe w ramach Funduszu Inwestycji Lokalnych to 2,5 miliona złotych. Inwestycja na tym etapie zakończyła się kwotą prawie 3,5 miliona złotych. Resztę pieniędzy dołożyliśmy w ramach naszego samorządu powiatowego. Dzisiaj przechodzimy do kolejnego etapu związanego z remontem tego budynku. Na tym etapie Tomaszowskie Centrum Zdrowia przejmuje te zadania, które wiążą się z kontynuowaniem remontu, który rozpoczęliśmy. Pierwszym elementem będzie wymiana instalacji elektrycznej. 

Mariusz Węgrzynowski – starosta tomaszowski

Tomaszowskie Centrum Zdrowia przeznaczy prawie milion sto tysięcy złotych na wymianę instalacji elektrycznej.

Oddział Rehabilitacyjny, który jest niezwykle ważny i wpisuje się w pracę Tomaszowskiego Centrum Zdrowia i pomoc naszym mieszkańcom w trudnej sytuacji zdrowotnej. Pierwszy etap został zakończony czyli termomodernizacja. Budynek jest z końcówki lat 50-tych, więc napotkaliśmy wiele trudności, stąd też dołożyliśmy ponad milion złotych z budżetu Powiatu Tomaszowskiego, żeby dalej zmodernizować ten obiekt. Teraz kolejny etap czyli wymiana instalacji elektrycznej. Są to pieniądze, przeznaczone przez Tomaszowskie Centrum Zdrowia w kwocie milion osiemdziesiąt trzy tysiące złotychbardzo duża kwota, która znalazła się w budżecie tego roku w budżecie Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. 

Michał Czechowicz – członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego.

W drugim etapie ma zostać zainstalowana od nowa wentylacja, która również ma być finansowana z pieniędzy z Tomaszowskiego Centrum Zdrowia.  

Marzeniem moim jest, aby chorzy, którzy są teraz porozrzucani w szpitalu, żeby ich można było przenieść do tego budynku, do budynku, który będzie spełniał wymogi XXI wieku

Wiesław Chudzik – prezes Tomaszowskiego Centrum Zdrowia

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook