Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Kolejny sprzęt dla Tomaszowskiego Centrum Zdrowia przekazany przez Urząd Marszałkowski

7 października, w Starostwie Powiatowym odbyła się konferencja prasowa. Podczas konferencji podpisano umowę dotyczącą przekazania nowoczesnego ultrasonografu przez łódzki Urząd Marszałkowski na rzecz Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. Wartość przekazanego sprzętu, to prawie pół miliona złoty.  To już kolejna transza, która napłynęła do tomaszowskiego szpitala z łódzkiego urzędu. Łącznie do tej pory powiat pozyskał prawie 2 miliony 300 tysięcy dla tomaszowskiego szpitala

Konferencja prasowa. Dofinansowanie, kolejna transza dla Tomaszowskiego Centrum Zdrowia

Opublikowany przez Format3A Środa, 7 października 2020

 

 

Jeżeli chodzi o dzisiejszy sprzęt jest on niezwykle cenny – Michał Czechowicz członek Zarządu Powiatu – mamy bramę bioasekuracyjną przez którą nasze karetki będą przejeżdżać w celu dezynfekcji, drugim ważnym sprzętem jest wózek do przewożenia zakażonych na cowid-19, tak żeby mogli bezpiecznie przemieszczać się po korytarzach szpitala. Najważniejszy sprzęt, to nowoczesny aparat ultrasonograficzny, który bardzo pomoże personelowi szpitala w jeszcze lepszej diagnostyce pacjentów przebywających w Tomaszowskim Centrum Zdrowia.

Tomaszowskie Centrum Zdrowia wzbogaciło się o następujący sprzęt:

aparat USG Canon z wyposażeniem – wartość 389 610,00 zł
– brama bioasekuracyjna służąca do dezynfekcji pojazdów – wartość 21 894,00 zł
– komora bezpiecznego transportu chorych zakaźnie –wartość  65 000,01 zł

 

Obecni na konferencji prasowej byli: Mariusz Węgrzynowski Starosta Tomaszowski – gospodarz dzisiejszego spotkania,  Zbigniew Zięba wicemarszałek UM, radni Sejmiku województwa łódzkiego Ewa Wendrowska oraz Janusz Ciesielski, członkowie Zarządu Powiatu Elżbieta Łojszczyk, Michał Czechowicz, przewodnicząca Rady Powiatu Wacława Bąk, prezes TCZ doktor Wiesław Chudzik, członek zarządu TCZ doktor Robert Szlachciński.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook