Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«lipiec 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Koncert Strażackich Orkiestr Dętych odbył się w Spale

Wczorajszy koncert rozpoczął się paradnym przemarszem orkiestr dętych przez centrum Spały na plac przy stawie. W tym miejscu zgromadziło się wiele osób, które miały okazję wspólnie wysłuchać hymnu strażackiego. Przed pojawieniem się na scenie orkiestr dętych z naszego powiatu, licznie zaproszeni goście zostali serdecznie powitani. Wśród nich znaleźli się minister infrastruktury Dariusz Klimczak, poseł Adrian Witczak, wicewojewoda Marek Mazur, starosta tomaszowski Mariusz Węgrzynowski oraz wójt gminy Tomaszów Mazowiecki Sławomir Bernacki.

Podczas koncertu nie zabrakło też wzruszającego pożegnania kapelana strażaków z powiatu tomaszowskiego, ks. Zbigniewa Kowalczyka, który po 32 latach służby odchodzi na zasłużony odpoczynek. Jego obecność i wsparcie były nieocenione dla strażaków przez lata. To był ważny moment nie tylko dla mieszkańców, ale także dla całej społeczności strażackiej.

Wydarzenie od lat współorganizuje Gmina Inowłódz, która dba o kulturę i tradycje lokalnej społeczności. Orkiestry dęte od lat biorą udział w koncertach, przynosząc radość i wzruszenie swoją muzyką. Dzięki ich zaangażowaniu i talentowi, koncerty stają się niezapomnianymi przeżyciami dla wszystkich obecnych.

Koncerty orkiestr dętych to nie tylko okazja do wysłuchania pięknej muzyki, ale także do spotkania się, integracji społeczności oraz uhonorowania osób, które zasłużyły na szczególne wyróżnienie. Dlatego tak ważne jest wspieranie lokalnych inicjatyw kulturalnych i artystycznych, które tworzą więzi międzyludzkie i budują wspólnotę.

Agnieszka Podwysocka

Galeria zdjęć TUTAJ

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook