Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«grudzień 2023 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Koncert w Smardzewicach. W kościele wyśpiewali pieśni maryjne [film, zdjęcia]

8 maja w Sanktuarium św. Anny w Smardzewicach odbył się tradycyjnie w maju już po raz piąty Koncert Pieśni Maryjnych. Wystąpiły znane i lubiane zespoły ludowe działające w gminie Tomaszów Mazowiecki.

Koncert pieśni Maryjnych w Smardzewicach rozpoczął proboszcz parafii o. Mariusz Kapczyński. Organizatorami tego wydarzenia byli  proboszcz parafii o. Mariusz Kapczyński, wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki, Franciszek Szmigiel oraz Gminny Dom Kultury w Wiadernie, które reprezentowały Monika Saktura – dyrektor i Maria Robak – menedżer.

W koncercie wystąpiły zespoły: Zespół śpiewaczy „Unewlanie” z Unewla, Zespół Folklorystyczny „Sami Swoi” z Twardej, Zespół Folklorystyczny „Smardzewianie” ze Smardzewic, Zespół Pieśni i Tańca „Ciebłowianie” z Ciebłowic Dużych oraz Zespół „Kalina” z Wąwału.

Na zakończenie słowa podziękowania do zespołów skierował wójt Franciszek Szmigiel i wspólnie z proboszczem wręczyli zespołom pamiątkowe statuetki.

W programie usłyszeliśmy piękne pieśni ku czci Najświętszej Maryi Panny. Wierni zgromadzeni na koncercie nagrodzili występ Artystów brawami na stojąco.

Live z wydarzenia tutaj

Galeria zdjęć tutaj

Agnieszka Podwysocka

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook