Kalendarz gminy Czerniewice

Nadchodzących wydarzeń: 0
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Konferencja z okazji obchodów Światowego Dnia Ochrony Zdrowia Psychicznego

W środę, 13 października 2021 roku, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim, odbyła się konferencja, poświęcona zdrowiu psychicznemu.

Link do Live z konferencji Światowego Dnia Ochrony Zdrowia Psychicznego

Witam Państwa bardzo serdecznie na dzisiejszej konferencji, która jest poświęcona przede wszystkim zdrowiu psychicznemu, czyli ochronie zdrowia, naszego zdrowia tak bardzo ważnego w tych dzisiejszych czasach, kiedy mamy sporo problemów, kiedy jest tak dużo stresu, wynikającego z różnych okoliczności, ważna jest profilaktyka i ważna też jest informacja, co trzeba zrobić, w jaki sposób przeciwdziałać, żeby to zdrowie psychiczne było na jak najwyższym poziomie

Mariusz Węgrzynowski Starosta Powiatu Tomaszowskiego

10 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego,  ustanowione w 1992 roku przez Światową Federację Zdrowia Psychicznego.

Sytuacja epidemiczna wynikająca z panującego koronawirusa, wpływa na funkcjonowanie wielu z nas. Uruchomiło to niestety wiele szkodliwych mechanizmów, które wpływają na stan naszego zdrowia psychicznego. Starsi i młodsi odczuwają stany niepokoju, narastający stres i coraz większe trudności z radzeniem sobie z otaczającym nas światem. Potrzebna w tej sytuacji jest pomoc specjalistów, lekarzy psychiatrów i psychologów.

Michał Czechowicz – członek Zarządu Powiatu odpowiedzialny za Tomaszowskie Centrum Zdrowia

To była pierwsza konferencja, zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim, dotycząca kwestii zdrowotnych. Przewidziany jest cykl konferencji. Kolejna, która odbędzie się we wtorek, 26 października 2021 roku o godzinie 10.00.

Na konferencji obecni byli dr. nauk med. Wiesław Chudzik – prezes TCZ, dr. Maciej Kowman – koordynator Oddziału Psychiatrycznego w TCZ i Aneta Suwaj – psychoterapeuta, psycholog w TCZ. Zachęcamy do zapoznania się z tym co mówili wykładowcy w linku umieszczonym na początku materiału.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook