Kalendarz gminy gm. Tomaszów Mazowiecki

Nadchodzących wydarzeń: 0
«wrzesień 2023 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Konkurs agroturystyczny „Złota Grusza”

Agroturystyka jest szczególną formą wypoczynku, która umożliwia związek turysty z gospodarstwem rolnym, obejmuje czynny wypoczynek w otoczeniu przyrodniczym gospodarstwa oraz korzystanie z jego produkcji i usług. Jako jedna z niewielu form pozarolniczej działalności, stymuluje rozwój rolnictwa, stwarzając korzystny rynek zbytu surowców i produktów rolniczych, a przez wynajem kwater i świadczenie usług, zwiększa dochody osobiste rolnika. W ten sposób staje się ważnym, alternatywnym wobec rolnictwa, źródłem dochodu. To dzięki agroturystyce zwiększa się atrakcyjność terenów wiejskich i aktywność gospodarcza lokalnych środowisk.

Mając to wszystko na uwadze i chcąc wspierać rozwój agroturystyki w regionie Sekretariat Regionalny KSOW Województwa Łódzkiego organizuje „Wojewódzki konkurs na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne – Złota Grusza”. Jego celem jest między innymi identyfikacja przykładów dobrych praktyk i rozpowszechnianie informacji o nich, a co za tym idzie zachęcanie do tworzenia gospodarstw agroturystycznych i ulepszania już istniejących.

W Łódzkiem nie ma gór ani morza, ale to nie znaczy, że nie można tu wspaniale spędzić wakacji. Lasy, łąki, stawy, w których można łowić, trasy rowerowe, konie i wiele, wiele innych – można by wymieniać w nieskończoność! A wszystko to oferują gościom gospodarstwa agroturystyczne, jedna z największych pereł turystycznych regionu. Z prawdziwą radością i pewnością siebie Sekretariat Regionalny KSOW Województwa Łódzkiego zaprasza Państwa na urlop pod gruszą. Koniecznie złotą!

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook