Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«październik 2023 »
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Sonda

Czy strajki w Tomaszowie Maz. powinny nadal się odbywać?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Konrad Borowski – kandydat do Rady Miejskiej

Szanowni Państwo,

Drodzy Mieszkańcy
w nadchodzącym czasie po raz kolejny wybierzemy przedstawicieli, którzy będą reprezentować nas w samorządzie i dbać o dobro miasta.

Od naszej decyzji zależy czy Tomaszów będzie miastem, w którym będzie się dobrze żyło wszystkim  jego mieszkańcom i z którego będziemy dumni. Dlatego podejmując wyborcze decyzje proszę rozważyć moją kandydaturę do rady miasta z KWW MARCINA WITKO – Konrad Borowski  okręg I pozycja 10.

 Od wielu lat działam społecznie jako wiceprezes Fundacji Rozwoju Powiatu Tomaszowskiego oraz jako prezes Fundacji TM INNOWACJE. Poprzez swoją pracę zostałem  doceniony statuetką CZŁOWIEKA ROKU 2017 w kategorii działalność społeczna i charytatywna.

Moje życie zawodowe to praca w ochronie zdrowia. Od kilku lat pracuję w Tomaszowskim Centrum Zdrowia jako Naczelny Pielęgniarz. Pomagam również ludziom jako Pełnomocnik do spraw Pacjenta.

W działaniach na rzecz miasta chcę skupić się na kilku punktach:  stworzenie PORTALU MIESZKAŃCA, który pozwoli zgłaszać na bieżąco problemy w miejscu zamieszkania. Witryna  umożliwi zgłaszanie uwag i kwestii wymagających interwencji radnych bądź urzędników.

Jako młody rodzic chcę przyczynić się do powstania ŻŁOBKA dla naszych dzieci, aby zapewnić naszym pociechom jak najlepsze warunki rozwoju.

Seniorzy, osoby schorowane czy niepełnosprawne powinny mieć większy dostęp do REHABILITACJI poprzez wykorzystanie  Domu Dziennego Pobytu oraz ośrodka rehabilitacji.

Ostatnie lata to intensywny rozwój naszego miasta. Udało się zakończyć wiele inwestycji, kolejne zadania są w trakcie realizacji lecz można jeszcze wiele poprawić.

Wybory to istotny moment, od którego zależy komfort codziennego życia nas samych oraz naszych bliskich. Ważnym elementem jest dokonanie właściwego wyboru, wyboru dającego możliwość rozwoju i lepszych perspektyw.

Proszę o udział w wyborach samorządowych i oddanie GŁOSU, wspólnie zmieniajmy TOMASZÓW.

Konrad Borowski

Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy KWW Marcina Witko.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook