Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«luty 2024 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Koronawirus Tomaszów Mazowiecki. Sytuacja Tomaszowskiego Centrum Zdrowia na dzień 24 kwietnia

24 kwietnia, w piątek, podczas konferencji prasowej w sali starostwa powiatowego została omówiona sytuacja tomaszowskiego szpitala w związku z epidemią koronawirusa. Sytuację omówił Michał Czechowicz członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego.

Starostwo Powiatowe.Tomaszowskie Centrum Zdriwia, Wydział Edukacji. Od poniedziałku zmieniają się zasady pracy urzędu starostwa. Konferencja prasowa

Opublikowany przez Format3A Piątek, 24 kwietnia 2020

Od początku wystąpienia w Polsce epidemii koronawirusa, w naszym powiecie jest 20 osób zakażonych, 7 osób ma status ozdrowieńców.
Tomaszów Mazowiecki ze względu na posiadanie oddziału zakaźnego jest w systemie podwyższonej gotowości. W tej chwili jest 18 pacjentów z czego 17 z nich to pensjonariusze DPS z Drzewicy i wszyscy oni uzyskali status ozdrowieńca. Czekają na wypisanie ze szpitala. Na oddziale zakaźnym jest jeszcze jedna osoba z powiatu rawskiego ale jeszcze dziś ma być przewieziona, z powodu chorób współistniejących, do szpitala jednoimiennego w Zgierzu.

Na kwarantannie pozostaje 14 osób z personelu medycznego z oddziału zakaźnego. Do czasu opuszczenia oddziału zakaźnego, przez osoby z Domu Pomocy Społecznej w Drzewicy, dziewięć osób z personelu medycznego TCZ zapowiedziało, że z nimi zostanie na oddziale i tym samym przechodzą tam  kwarantannę.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook