Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

List otwarty

List otwarty do Piotra Majchrowskiego

Szanowny Panie Piotrze!

Zapoznałem się z Pańskim listem, który w sposób niedwuznaczny jest spisem zarzutów przede wszystkim wobec mnie, ale też mojemu komitetowi wyborczemu, radnym startującym z jego listy oraz wszystkim moim sympatykom. Ubolewam, że posługując się po raz kolejny brakiem konkretów, bezpodstawnie chce mi Pan przypisać autorstwo, bądź inspirację jakichś, cytuję: „brutalnych i fałszywych ataków” skierowanych przeciwko Panu i Pańskiej rodzinie. Użala się Pan nad swoją krzywdą, a jednocześnie oczernia mnie, sugerując, że w wyniku wieloletniego sprawowania funkcji mam problem ze zdrowym rozsądkiem i że jedynym moim pomysłem na wygraną jest strach, pomówienia i sianie nienawiści. Mam rozumieć, że to jest ta kultura osobista i bycie człowiekiem w Pańskim wykonaniu?

Zapewniam Pana, że nie potrzebuję uciekać się do metod, które chce mi Pan przypisać, ponieważ mam konkretny i pozytywny program dla dalszego rozwoju gminy Lubochnia. Nie używam ogólników tak jak Pan twierdząc, że będzie robił to samo co ja, tylko z większą świeżością i równością szans. 

Można ubolewać, a nawet przerażać się takimi, czy innymi zachowaniami w trakcie kampanii wyborczej. Wiadomo: grają emocje, których nie da się poskromić, zwłaszcza jeśli ktoś występuje anonimowo. Ja się z tym nie identyfikuję, ponieważ mnie również nie jest miło spotykać się z takimi czy innymi atakami wobec mnie. One przecież nie są rzadkością, czy to w trakcie kampanii wyborczej, czy też podczas sprawowania funkcji wójta. Taka jest uroda demokracji. Trzeba z nią żyć i mimo wszystko cieszyć się, że anonimowy ogół wyborców ma możliwość wypowiedzenia się na nasz temat. Może przy okazji dowiemy się czegoś o sobie?

 

                                                                                          Z pozdrowieniami                                                                                       Tadeusz Józwik

Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Józwika, Olszowiec 19, 97-217 Lubochnia

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook