Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Ludzie chcą sprzątać po swoich czworonogach

Może nie wszyscy, ale część na pewno. To oni domagali się, by na osiedlu „Strzelecka” ustawić kosze na psie odchody.

Kilka lat temu, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Grota” ustawiła takie kosze. Część z nich miała krótki żywot. Zniszczyli je wandale, którzy zarówno na przedmiotach martwych jak i na istotach żywych potrafią wyładować agresję i frustracje. Do innych „psich” koszy trafiały wszelkie inne odpady. – Obecnie ustawiliśmy cztery nowe kosze na psie odchody wokół placu na os. „Strzelecka”, bo tam najchętniej spacerują mieszkańcy ze swoimi psami – mówi Alicja Pawlak, z SM „Grota”. – Mamy nadzieję, że postoją dłużej niż poprzednie. 

Nie ma wątpliwości, że gdyby służby miejskie włączyły się do akcji „posprzątaj po swoim osie”, to ta czynność w szybkim czasie stałaby się czym powszechnym i naturalnym. Może wtedy również kosze na psie odchody nie budziłyby ani zdziwienia, ani agresji.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook