Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Łukasz Rzepecki, poseł Kukiz’15 otworzył swoje biuro w Tomaszowie Mazowieckim

22 stycznia, poniedzialek, o godzinie 10.00 poseł na sejm RP  Łukasz Rzepecki otworzyło swoje biuro poselskie na ul Św. Antoniego 28. Na otwarciu obecni byli miedzy innymi wiceprezydent miasta Tomaszowa Mazowieckiego Tomasz Jurek, Barbara Klatka przewodnicząca powiatu PO, Jerzy Niemczyk koordynator wyborczy powiatowy Kukz’15,  ks. prałat dr Edward Wieczorek, delegaci Kukiz’15 z Bełchatowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Opoczna i Tomaszowa Mazowieckiego.
Funkcję dyrektora biura poselskiego będzie pełnił będzie pełnił wieloletni współpracownik Rzepeckiego, Marcin Caban.

Poseł Łukasz Rzepecki, to wybrany najmłodszy poseł w historii sejmu RP. Do 10 października 2017  poseł  PiS. Wykluczony z klubu parlamentarnego tego ugrupowania. Media kilkakrotnie opisywały jego odmienne głosowania niż pozostałych posłów partii. Łukasz Rzepecki w Sejmie wystąpił przeciwko projektowi posłów PiS dotyczącemu wyższej opłaty paliwowej. Później nie zagłosował za ustawami o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym, następnie poparł publicznie prezydenckie weta do tych ustaw. Także wbrew swojemu ugrupowaniu opowiedział się za uchyleniem immunitetu Dominikowi Tarczyńskiemu w sprawie z oskarżenia prywatnego ze strony posła PO Marcina Kierwińskiego. Dwa dni po wykluczeniu z KP PiS ogłosił swoje przystąpienie do klubu poselskiego Kukiz’15.

Biuro poselskie będzie otwarte trzy dni w tygodniu. Rzepecki będzie obecny w nim w poniedziałki w zależności od potrzeb mieszkańców Tomaszowa. Poseł podkreślił, że jest przede wszystkim dla wyborców  a nie dla partii politycznych, i wyborcom jest wierny.

Biuro poselskie mieści się na ulicy Św. Antoniego 28. Czynne w poniedziałek, środę oraz piątek od godziny 9.00 do 17.00.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook