Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«wrzesień 2023 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

„Mali Lubochnianie” najlepsi w Rzeczycy! [film w środku]

6 października 2018 roku już po raz czwarty w Rzeczycy odbył się przegląd dziecięcych i młodzieżowych zespołów folklorystycznych „RZECZYCKIE SPOTKANIA Z FOLKLOREM”. To inicjatywa skierowana do najmłodszych sympatyków folkloru, której organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Rzeczycy. Projekt powstał we współorganizacji i przy dofinansowaniu Łódzkiego Domu Kultury.
W IV Rzeczyckich Spotkaniach z Folklorem udział wzięło siedem zespołów. Jako pierwszy zaprezentował się Zespół Pieśni i Tańca ,,Kuniczanka’’ następnie Zespół ludowy ,,Mali Rzeczycanie’’, zespół śpiewaczy ,,Małe Kraśniczanki’’, Radosna Grupa Folkowa ,,Śliczny Zespół’’, Zespół Pieśni i Tańca „Niewiadów”, Zespół Pieśni i Tańca „Mali Lubochnianie”, zespół ludowy „Koniczynka”. Łącznie na scenie wystąpiło łącznie ponad 200 dzieci i młodzieży.
Jak się okazało, Zespól Pieśni i Tańca „Mali Lubochnianie” został najwyżej oceniony przez komisję i tym samym zdobył zaszczytne I miejsce. Ale nie tylko zespól został doceniony przez komisję. Gratulację i dyplomy uznania otrzymali również opiekunowie zespołu- Małgorzata Tyce i Milena Dzięcielewska.

film Andrzej Jura www.lubocz.pl

Źródło: www.lubochnia.pl

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook