Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Miasto dołoży powiatowi do inwestycji

Będzie bezpieczniej na tomaszowskich drogach. Zrealizowane zostanie w końcu to, o co miasto wnioskowało od kilku lat. Powiat tomaszowski otrzymał dofinansowanie na budowę dwóch rond na terenie Tomaszowa. Miasto deklaruje dofinansowanie inwestycji. Pierwsze rondo powstanie przy ulicach Strzeleckiej i Mazowieckiej, drugie Mazowieckiej i Św. Antoniego.

Gratuluję powiatowi pozyskanego dofinansowania. Od początku kadencji wspieramy inwestycje infrastrukturalne powiatu w mieście. Nie inaczej będzie teraz – Marcin Witko prezydent miasta Tomaszów Mazowiecki- Dla nas najważniejsze jest dobro i bezpieczeństwo mieszkańców. Deklarujemy wsparcie tych i kolejnych inwestycji. Wiemy, jak ciężko starostwu utrzymać w dobrej jakości i porządku drogi powiatowe w Tomaszowie, dlatego nadal również podtrzymujemy chęć pełnego przejęcia, na własność, głównych ulic w mieście, będących w zarządzie powiatu.

Dofinansowanie zostało przyznane w ramach „Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej” .

Wnioski można było składać do 15 kwietnia. W najbliższym czasie będą podpisywane umowy. 

Miasto deklaruje również współpracę z powiatem w ramach kolejnych inwestycji na drogach powiatowych w mieście: budowy ronda Orzeszkowa – Zawadzka, dróg wjazdowych do Tomaszowa od strony Spały, węzła S8 do Warszawskiej czy Modrzewskiego przy Niebieskich Źródłach.

Nowe ronda w ramach dotacji rządowej [film, oraz projekty w środku]

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook