Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«luty 2024 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Mikołaj odwiedził pacjentów z Zakładu Opiekuńczo-Pielęgancyjnego w Tomaszowie

Mimo pandemicznych nastrojów i ograniczonych kontaktów społecznych święty Mikołaj nie zawiódł i przybył na zaproszenie personelu medycznego do Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego w Tomaszowie Mazowieckim. 

Świąteczną niespodziankę Mikołaj zrobił podopiecznym 22 grudnia. Były prezenty, które ze względu na dużo pracy Mikołaja, zostały przygotowane i dostarczone do placówki w ramach akcji „List do Mikołaja” zorganizowane przez dwie tomaszowianki Roksanę i Katarzynę. Personel zakładu rozdał je podopiecznym w towarzystwie Mikołaja. Były ciepłe słowa, życzenia i dużo radości.

Zakład funkcjonuje od 2001r., mieści się przy ulicy Niskiej 14 w Tomaszowie Mazowieckim. Sale chorych zlokalizowane są na I i II piętrze. Jest zakładem stacjonarnym, w którym prowadzi się opiekę całodobową, obejmującą świadczenia o charakterze pielęgnacyjnym, opiekuńczym i rehabilitacyjnym z uwzględnieniem kontynuacji leczenia farmakologicznego i dietetycznego dla pacjentów nie wymagających leczenia szpitalnego. Ma charakter pielęgnacyjny, opiekuńczy i rehabilitacyjny.

Paczki zebrane, mieszkańcy Tomaszowa i Smardzewic nie zawiedli

List do Mikołaja z tomaszowskich DPS-ów. Zróbmy seniorom wspaniałe święta niech i do nich przyjdzie Mikołaj

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook