Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«listopad 2023 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Mikołajki Służb Mundurowych

5 grudnia po raz kolejny w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, odbyły się ,,Mikołajki Służb Mundurowych” dla dzieci pracowników tomaszowskiej Policji, 25 Brygady Kawalerii Powietrznej, Straży Pożarnej oraz Straży Miejskiej.

Niewątpliwie największą atrakcją dla dzieci był Święty Mikołaj, który rozdawał milusińskim prezenty. Oprócz tego ważnego gościa organizatorzy zapewnili zgromadzonym wiele atrakcji, zabaw i konkursów, w których dzieci chętnie brały udział. Każda ze służb wystawiła swoje stanowisko, prezentujące sprzęt i wyposażenie wykorzystywane do realizacji różnego rodzaju zadań. Dużą atrakcja dla dzieci była wizyta psów policyjnych, które na co dzień pomagają w służbie naszym funkcjonariuszom. Na stoisku policyjnym każdy uczestnik zabawy mógł  z pomocą technika kryminalistyki wykonać odciski swoich palców, otrzymując w prezencie pamiątkowy certyfikat. W spotkaniu mikołajkowym oprócz dzieci, ich rodziców i opiekunów, uczestniczyli również szefowie poszczególnych służb.

Zdjęcia Jacek Matyszewski

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook