Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«maj 2024 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

MZK wprowadza nową usługę. Ozonowanie wnętrza pojazdów

 

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem przez Światową Organizację Zdrowia pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19) Miejski Zakład Komunikacyjny w Tomaszowie Mazowieckim w trosce o zdrowie mieszkańców miasta oraz wychodząc naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom, uruchamia usługę ozonowania wnętrza pojazdów.

Zapraszamy  do korzystania z usług ozonowania wykonywanych przy zachowaniu wszelkich procedur oraz środków bezpieczeństwa przez wykwalifikowany personel przy użyciu profesjonalnych urządzeń dedykowanych do przeprowadzania dezynfekcji ozonem.  Specjalne zniżki dla posiadaczy Kart Tomaszowianina.

Podstawowe informacje o ozonie:

Ozon jest jednym z najsilniejszych utleniaczy. Ze względu na właściwości utleniające jest idealnym narzędziem do likwidacji wirusów, pleśni, grzybów, roztoczy, pyłków, drobnoustrojów, a także nieprzyjemnych zapachów.Ozon używany do sterylizacji pomieszczeń i wnętrz pojazdów jest w fazie gazowej,wnika w każdą szczelinę nie pozostawiając powierzchni niezdezynfekowanych, rozchodzi się równomiernie po całym wnętrzu. Dezynfekcja następuje nie tylko w samym powietrzu, w kontakcie z ozonem oczyszczane są także wszystkie powierzchnie, do których gaz ten dotrze.Na co dzień ozonowanie pomaga także np. alergikom. Po wykonaniu procesu ozonowania, wnętrze pojazdu jest nie tylko zdezynfekowane, powietrze w środku jest oczyszczone i świeże.Po zabiegu ozon ulega rozpadowi do cząstek tlenu, a jego stężenie spada do bezpiecznych wartości.

Nie ma zatem lepszego sposobu dezynfekcji niż użycie stężonego ozonu.

Przebieg procesu ozonowania:

W samochodzie ustawiany jest obieg zamknięty powietrza i włączane są wentylatory (pomoże to oczyścić również przewody wentylacyjne), a urządzenie rozpoczyna generowanie ozonu.

Proces ozonowania uzależniony jest m.in. od powierzchni dezynfekowanych pomieszczeń. Serwis MZK będzie doskonale wiedział, jak należy dobrać parametry generatora ozonu do Państwa pojazdu i jak długo powinno trwać ozonowanie. Posiadamy profesjonalny miernik ozonu, którym nasz personel sprawdzi czy klient po wykonanej usłudze może bezpiecznie wsiąść do samochodu.

Godziny pracy myjni MZK:

Poniedziałek – piątek: 7.00 – 19.00

Sobota: 7.00 -15.00

Informujemy, że istnieje możliwość telefonicznego umówienia dogodnego terminu przeprowadzenia usługi.

Zapraszamy do kontaktu pod nr tel.: 509-419-569 lub 44 723-75-71 wew. 40

Odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy szczegółowych informacji na temat usługi ozonowania.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook