Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«lipiec 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nowa Rada Gminy Tomaszów Mazowiecki

W wyniku wyborów do Rady Gminy Tomaszów Mazowiecki piętnastoosobowa nowa rada została wybrana. Koalicyjny Komitet Wyborczy Sławomira Bernackiego zdobył aż 10 mandatów radnych, co daje mu znaczną przewagę w radzie. KWW jego kontrkandydatki zdobył 3 mandaty, natomiast KWW WĄWAŁ RAZEM uzyskał 2 mandaty.

Zarówno zwycięzcy, jak i przegrani powinni teraz skoncentrować się na pracy dla dobra mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego. Rada Gminy jest organem podejmującym istotne decyzje dotyczące rozwoju miasta, dlatego ważne jest, aby wszyscy radni współpracowali dla dobra wspólnoty.

Każdy radny ma teraz odpowiedzialność za reprezentowanie interesów swoich wyborców oraz podejmowanie trafnych decyzji w imieniu społeczności. Wybory to czas zmian i nadziei na lepszą przyszłość, dlatego ważne jest, aby nowa rada działała zgodnie z zasadami uczciwości, zaangażowania i dbałości o dobro wspólne. Mieszkańcy gminy Tomaszów Mazowiecki mają prawo oczekiwać, że ich przedstawiciele będą pracować solidarnie i z determinacją dla dobra miasta i jego mieszkańców.

Wyniki wyborów przedstawiłam na grafice, która obrazuje ilość głosów, jaką otrzymali poszczególni radni.

Agnieszka Podwysocka

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook