Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«marzec 2024 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nowi dyrektorzy szkół w Tomaszowie Mazowieckim – kim są i jakie mają plany?

We wtorek, 23 stycznia 2024 roku, odbyła się ważna konferencja prasowa w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim. Głównym celem spotkania było powierzenie stanowisk dyrektorów dwóch renomowanych szkół w mieście. Na konferencji obecni byli dziennikarze, przedstawiciele samorządu oraz osoby związane ze środowiskiem edukacyjnym.

Gospodarzem wydarzenia był starosta powiatu Mariusz Węgrzynowski, który serdecznie powitał wszystkich zgromadzonych. Podkreślił, że dzisiejsza konferencja ma szczególne znaczenie, ponieważ będzie to okazja do przedstawienia i uhonorowania dwóch nowo wybranych dyrektorów szkół.

Pierwszym powołanym na stanowisko w drodze konkursu dyrektorem został pan Arkadiusz Broniarek. Został on mianowany dyrektorem II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim. Starosta podkreślił, że pan Broniarek od lat pełnił funkcję nauczyciela w tej szkole i zyskał uznanie zarówno uczniów, jak i kolegów po fachu. Jego kompetencje oraz zaangażowanie były niezaprzeczalne, co przyczyniło się do podjęcia decyzji o powierzeniu mu stanowiska dyrektora.

Drugim nowym dyrektorem jest pan Tomasz Kosior, który objął stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Stanisława Staszica, zwanych potocznie Gastronomikiem. Starosta zaznaczył, że pan Kosior ma bogate doświadczenie zawodowe oraz doskonałe umiejętności organizacyjne, co wpłynęło na decyzję o powierzeniu mu tej odpowiedzialnej roli.

Obaj dyrektorzy wyrazili swoją wdzięczność za zaufanie, jakim zostali obdarzeni. Podkreślili, że ich priorytetem będzie dalszy rozwój szkół oraz dbanie o dobro uczniów i ich edukację. Zadeklarowali również, że będą wspierać inicjatywy prospołeczne i promować wartości takie jak szacunek, odpowiedzialność i tolerancja.

Konferencja prasowa zakończyła się wręczeniem aktów nominacji dyrektorom. Starosta życzył im powodzenia w pełnieniu nowych funkcji i wyraził nadzieję na owocną współpracę z samorządem powiatowym oraz społecznością szkolną.

Powierzenie stanowisk dyrektorów szkół to ważne wydarzenie dla lokalnej społeczności. Nowi dyrektorzy mają przed sobą trudne zadanie, ale również ogromną możliwość wpływania na rozwój młodych ludzi i przyszłość edukacji w Tomaszowie Mazowieckim. Mamy nadzieję, że ich zaangażowanie i profesjonalizm przyczynią się do podniesienia jakości nauczania i stworzenia przyjaznego i inspirującego środowiska dla uczniów.

Galeria zdjęć TUTAJ

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook