Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2022 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Do majowego weekendu

2021-05-01 00:00:00

Reklama

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

Nowoczesna stacja paliw na terenie MZK otwarta dla mieszkańców

Od 29 kwietnia, każdy mieszkaniec Tomaszowa oraz powiatu tomaszowskiego będzie mógł zatankować paliwo na stacji paliw Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Warszawskiej 109/111. 28 kwietnia symbolicznie otworzono obiekt, w którym kierowcy zatankują benzynę, olej napędowy, LPG oraz AdBlue. Mieszkańcy Tomaszowa w ramach Karty Tomaszowianina będą mogli liczyć na dodatkowe zniżki.

Mam nadzieję, że otwarcie stacji w MZK przyczyni się do obniżenia cen paliw na stacjach w Tomaszowie Mazowieckim. To nasza odpowiedź na liczne informacje, sugestie i informacje mieszkańców na temat zbyt wysokich kosztów tankowania obowiązujących w naszym mieście – Marcin Witko, Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego.

Jest mi niezmiernie miło, że dziś możemy oddać do państwa dyspozycji stację paliw, która ma innowacyjny format. Jest stacją samoobsługową – Grzegorz Glimasiński prezes MZK –  Jest to nowość na tomaszowskim rynku paliw a zaraz odpowiedź na zmieniające się potrzeby konsumentów a konsumenci cenią sobie czas, komfort tankowania oraz możliwość zakupu paliw w atrakcyjnej cenie.

Właścicielem i operatorem ogólnodostępnej stacji paliw jest MZK. Oddana do użytku stacja to obiekt nowoczesny, sześciostanowiskowy i samoobsługowy, w którym wszelkich płatności można dokonywać zarówno w formie gotówkowej, jak i bezgotówkowej, natomiast dzięki zainstalowanym tankomatom od ręki – bez stania w kolejce do kasy – otrzymać paragon lub fakturę. Ponadto, dla maksymalnego uproszczenia skorzystania z usługi, dystrybutory i tankomaty są wyposażone w moduł głosowy, który w przyjazny sposób przeprowadzi klientów przez proces tankowania i płatności. Dodatkowo, w początkowym okresie działalności stacji pracownicy MZK będą oferowali klientom pomoc w zakresie procesu samoobsługi.

W budynku znajduje się także ogólnodostępna toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, a na dachu budynku – w trosce o środowisko i dla obniżenia kosztów eksploatacji obiektu – zainstalowano panele fotowoltaiczne. Zostało także przygotowane stanowisko do przewijania niemowląt i małych dzieci. Stacja MZK jest wyposażona również w automaty do napojów zimnych i gorących oraz przekąsek. Klienci stacji mają do swojej dyspozycji 12 miejsc postojowych oraz stanowisko z kompresorem. Stacja czynna jest 24 godziny na dobę.

Generalnym wykonawcą prac budowlanych była spółka JASO SERWIS z Czaplinka. Łącznie koszt budowy stacji zamknął się w kwocie 3 233 801 zł. Budowa stacji zakończyła proces rewitalizacji zajezdni MZK w Tomaszowie Mazowieckim.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook