Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«maj 2024 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nowoczesna stacja paliw na terenie MZK otwarta dla mieszkańców

Od 29 kwietnia, każdy mieszkaniec Tomaszowa oraz powiatu tomaszowskiego będzie mógł zatankować paliwo na stacji paliw Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Warszawskiej 109/111. 28 kwietnia symbolicznie otworzono obiekt, w którym kierowcy zatankują benzynę, olej napędowy, LPG oraz AdBlue. Mieszkańcy Tomaszowa w ramach Karty Tomaszowianina będą mogli liczyć na dodatkowe zniżki.

Mam nadzieję, że otwarcie stacji w MZK przyczyni się do obniżenia cen paliw na stacjach w Tomaszowie Mazowieckim. To nasza odpowiedź na liczne informacje, sugestie i informacje mieszkańców na temat zbyt wysokich kosztów tankowania obowiązujących w naszym mieście – Marcin Witko, Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego.

Jest mi niezmiernie miło, że dziś możemy oddać do państwa dyspozycji stację paliw, która ma innowacyjny format. Jest stacją samoobsługową – Grzegorz Glimasiński prezes MZK –  Jest to nowość na tomaszowskim rynku paliw a zaraz odpowiedź na zmieniające się potrzeby konsumentów a konsumenci cenią sobie czas, komfort tankowania oraz możliwość zakupu paliw w atrakcyjnej cenie.

Właścicielem i operatorem ogólnodostępnej stacji paliw jest MZK. Oddana do użytku stacja to obiekt nowoczesny, sześciostanowiskowy i samoobsługowy, w którym wszelkich płatności można dokonywać zarówno w formie gotówkowej, jak i bezgotówkowej, natomiast dzięki zainstalowanym tankomatom od ręki – bez stania w kolejce do kasy – otrzymać paragon lub fakturę. Ponadto, dla maksymalnego uproszczenia skorzystania z usługi, dystrybutory i tankomaty są wyposażone w moduł głosowy, który w przyjazny sposób przeprowadzi klientów przez proces tankowania i płatności. Dodatkowo, w początkowym okresie działalności stacji pracownicy MZK będą oferowali klientom pomoc w zakresie procesu samoobsługi.

W budynku znajduje się także ogólnodostępna toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, a na dachu budynku – w trosce o środowisko i dla obniżenia kosztów eksploatacji obiektu – zainstalowano panele fotowoltaiczne. Zostało także przygotowane stanowisko do przewijania niemowląt i małych dzieci. Stacja MZK jest wyposażona również w automaty do napojów zimnych i gorących oraz przekąsek. Klienci stacji mają do swojej dyspozycji 12 miejsc postojowych oraz stanowisko z kompresorem. Stacja czynna jest 24 godziny na dobę.

Generalnym wykonawcą prac budowlanych była spółka JASO SERWIS z Czaplinka. Łącznie koszt budowy stacji zamknął się w kwocie 3 233 801 zł. Budowa stacji zakończyła proces rewitalizacji zajezdni MZK w Tomaszowie Mazowieckim.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook