Kalendarz gminy Lubochnia

Nadchodzących wydarzeń: 0
«listopad 2023 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

O „czystym powietrzu” na placu Kościuszki

W piątek 24 września z wizytą na pl. Kościuszki w Tomaszowie Maz. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zorganizował wydarzenie poświęcone III rocznicy proekologicznego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

W czasie wydarzenia zaprezentowano Pokój Wyzwań (Challenge Room), w którym chętni mogli rozwiązywać zadania o tematyce proekologicznej. Nie mniejszą atrakcją była prezentacja wyścigowego samochodu solarnego Eagle Two, który jest dziełem studentów z Koła Naukowego Politechniki Łódzkiej. Na stoisku WFOŚiGW usytuowany był punkt konsultacyjny dla uczestników wydarzenia i mieszkańców województwa łódzkiego, którzy chcą skorzystać z Programu „Czyste Powietrze”.

Celem organizacji wydarzenia było zwiększenie wiedzy na temat dostępnych i wykorzystanych środków finansowych w regionie łódzkim, w tym głównie przekazanie informacji na jakie działania przeznaczane są środki z PPCP i dla jakich grup beneficjentów i zachęcenie do udziału w programie.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook