Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«lipiec 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Odkryj lokalne dziedzictwo kulturowe powiatu tomaszowskiego z projektem Kingi Maciaszczyk-Bednarek

Z wielką radością informuję, że Kinga Maciaszczyk-Bednarek, utalentowana twórczyni rękodzieła i animatorka, przygotowała projekt do Budżetu Obywatelskiego 2025. Jej inicjatywa pt. „Lokalne rękodzieło jako innowacyjny sposób budowania poczucia wartości” została zakwalifikowana do głosowania pod numerem ETM05. Jestem pewna, że warto wesprzeć ten projekt, który ma na celu wykorzystanie bogatych tradycji ludowych, artystycznych i rękodzielniczych powiatu tomaszowskiego.

Projekt został napisany przy wsparciu członkiń Stowarzyszenia Aktywnych, Niezależnych, Inspirujących Kobiet – LAJF i z tym będzie realizowane.

Powiat tomaszowski, leży u styku czterech regionów etnograficznych, co sprawia, że jego dziedzictwo kulturowe jest niezwykle cenne. Planowane warsztaty rękodzielniczo-upcyklingowe będą doskonałą okazją do odkrywania i pielęgnowania lokalnych tradycji. Każdy głos w tym głosowaniu ma ogromne znaczenie, dlatego serdecznie zachęcam do wsparcia tego przedsięwzięcia.

Zachęcam wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w głosowaniu i zagłosowania na projekt Kingi Maciaszczyk-Bednarek. To doskonała okazja, aby wspólnie budować i promować lokalne dziedzictwo kulturowe, oraz cieszyć się twórczą atmosferą warsztatów. Każdy głos ma moc sprawczą, dlatego nie wahajmy się wesprzeć projektu, który przyczyni się do rozwoju naszej społeczności.

Karta do głosowania znajduje się poniżej.

https://bo.lodzkie.pl/wp-content/uploads/2024/06/KARTA-DO-GLOSOWANIA-BO-2025.pdf

Bądźmy aktywni i zaangażowani w kształtowanie przyszłości naszego regionu poprzez udział w Budżecie Obywatelskim. Działajmy razem dla dobra nas wszystkich!

Jeżeli oddasz głos na nasz projekt kart do głosowania chętnie odbierzemy od Ciebie, a jeżeli wolisz osobiście możesz ją oddać w Bibliotece Pedagogicznej na ul. św. Antoniego 47 w godzinach: poniedziałek 8.00-15.00 wtorek-piątek 11.00-18.00 Głosujemy od 10 do 28 czerwca. Swój głos mogą oddać tylko mieszkańcy powiatu tomaszowskiego.

https://bo.lodzkie.pl/wp-content/uploads/2024/05/Ostateczny-wykaz-projektow-zadan-dopuszczonych-do-glosowania-BO-2025.pdf

Agnieszka Podwysocka

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook