Kalendarz gminy Czerniewice

Nadchodzących wydarzeń: 0
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Oferta edukacyjna dla ósmoklasistów

Drodzy Ósmoklasiści !

Przed Wami ważny okres podejmowania kluczowych decyzji związanych z wyborem szkoły ponadpodstawowej. Zdajemy sobie sprawę, że to niezwykle trudny wybór i z pewnością wielu z Was waha się jaką pójść drogą. Zdobycie gruntownego, solidnego wykształcenia, to bez wątpienia jedno z najważniejszych zadań jakie stoi przed młodym człowiekiem.

Dlatego z myślą o Was przygotowano informator o szkołach ponadpodstawowych działających na terenie powiatu tomaszowskiego. Dzięki niemu możecie zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół, w których możecie liczyć na wysoką jakość kształcenia na atrakcyjnych i ciekawych kierunkach zawodowych, a także na świetne przygotowanie uczniów do dalszej edukacji na uczelniach wyższych.

Tym z Was, którzy rozpoczną naukę w szkołach powiatu tomaszowskiego oferujemy stale unowocześnianą i doposażaną bazę szkolną, zajęcia dodatkowe realizowane we współpracy z uczelniami wyższymi, możliwość zamieszkania w internacie, udział w ciekawych projektach w tym zagranicznych wymiany młodzieży, a dla najlepszych uczniów stypendia.

To oferta szkół dla młodzieży poszukującej zawodu dającego możliwość realizowania pasji i zainteresowań, uzyskania satysfakcjonującego zatrudnienia w specjalnościach poszukiwanych na rynku pracy, jak również o ogólnych zainteresowaniach.

Gorąco zachęcamy Was do skorzystania z oferty szkół ponadpodstawowych Powiatu Tomaszowskiego. Dzisiejsze decyzje na pewno wpłyną na Wasze losy, dlatego tak ważne jest, aby to były dobre, przemyślane decyzje.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook